Romania OR

Drag marker to adjust its position

Filter by address

victoria-logo.jpg

 

 

Clubul Sportiv Victoria Bucuresti a luat fiinta in anul 2009 din dorinta de a oferi copiilor pasionati de fotbal un mediu de antrenament si o dezvoltare profesionala adecvata. Clubul nostru promoveaza educatia prin sport: atat educatia pentru miscare, spiritul de echipa cat si socializarea cu copii de varste apropiate. Valoarea si performanta sunt cladite in timp cu ajutorul unor antrenori experimentati, prin intermediul unei baze materiale la standarde europene si bine-inteles prin pasiunea copiilor pentru acest sport nobil – fotbalul.

Clubul Sportiv Victoria Bucuresti se adreseaza copiilor cu varsta cuprinsa intre 5 si 10 ani, pasionati de fotbal si dornici sa invete noi tehnici de joc adaptate varstei lor. Selectia si antrenamentele sunt conduse de antrenori licentiati de Federatia Romana de Fotbal, absolventi ai facultatilor de Educatie Fizica si Sport specializarea Fotbal. Acestia coordoneaza grupe de copii constituite pe baza varstei si priceperii. Suntem responsabili atat de pregatirea lor cat si de sanatatea acestora pe toata perioada de antrenament.

Baza sportiva a Clubului Sportiv Victoria Bucuresti include atat terenuri de fotbal cu iarba naturala cat si terenuri sintetice. In functie de anotimp antrenamentele se desfasoara atat in aer liber cat si in sali acoperite si incalzite special. Va puteti alege locatia dorita intr-una din bazele noastre sportive situate in fiecare sector al Capitalei.

Programul de antrenamente include atat notiuni teoretice dar mai ales o pregatire practica excelenta. Programul este convenit de comun-acord cu fiecare grupa in parte pentru a imbina “utilul cu placutul” adica “scoala cu fotbalul”. Antrenamentele se vor desfasura fara a afecta prezenta la scoala a copiilor dumneavoastra.
200
2009

Acest club va ofera urmatoarele avantaje:

DA DA
DA DA
DA DA
DA DA
DA DA
DA DA
DA DA
NU NU
NU NU
DA DA
DA DA
DA DA
DA DA
DA DA
DA DA
DA DA
NU NU
  • U-6 -varsta intre 5-6 ani
  • U-7 -varsta intre 6-7 ani
  • U-8 -varsta intre 7-8 ani
  • U-9 -varsta intre 8-9 ani
  • U-10 -varsta intre 9-10 ani

 

2
2
2
DA DA
DA DA
NU NU
NU NU
NU NU
DA DA
DA DA
NU NU
NU NU
DA DA
NU NU
NU NU
NU NU
NU NU
str. Bibescu Voda (langa Libraria Sophia, zona Piata Unirii).
Bucuresti
Bucuresti
Sector 4
Poti vizualiza doar daca ai un cont
Poti vizualiza doar daca ai un cont
Trebuie sa fi inregistrat pentru a vedea acest camp
Trebuie sa fi inregistrat pentru a vedea acest camp
Trebuie sa fi inregistrat pentru a vedea acest camp
Cerere de inscriere