Romania OR

Drag marker to adjust its position

Filter by address

young-tigers-logo.png

 

 

Situata pe B-dul Metalurgiei, nr.27 (langa Carrefour Grand Arena), ASOCIATIA SPORTIVA YOUNG TIGERS BUCURESTI dispune de un teren de fotbal acoperit cu schelet metalic si gazon artificial de ultima generatie tip monofilament care permite desfasurarea antrenamentelor si meciurilor indiferent de conditiile meteorologice sau anotimp.

De asemenea, vestiarele moderne, grupul sanitar si dusurile intregesc aspectul general al unei baze sportive de exceptie data in folosinta in acest an. Totodata, parintii sau insotitorii copiilor au la dispozitie o parcare generoasa, terasa unde pot servi bauturi racoritoare, precum si doua mini tribune de unde isi pot urmari copiii in timpul antrenamentelor sau jocurilor. In premiera pentru parintii sau rudele copiilor care nu pot fi prezenti cu copiii la teren, conducerea A.S. YOUNG TIGERS BUCURESTI pune la dispozitia acestora o camera web prin intermediul careia acestia isi pot urmari in timp real copiii la antrenamente/meciuri.Accesul rapid la locatie precum si conditiile de exceptie oferite de A.S. YOUNG TIGERS BUCURESTI fac ca aceasta sa se pozitioneze in topul asociatiilor sportive de fotbal din Bucuresti.
50
2

Acest club va ofera urmatoarele avantaje:

DA DA
DA DA
DA DA
NU NU
DA DA
NU NU
DA DA
NU NU
DA DA
DA DA
DA DA
NU NU
NU NU
DA DA
DA DA
DA DA
NU NU
  • U-6 -varsta intre 5-6 ani
  • U-7 -varsta intre 6-7 ani
  • U-8 -varsta intre 7-8 ani
  • U-9 -varsta intre 8-9 ani
  • U-10 -varsta intre 9-10 ani
  • U-11 -varsta intre 10-11 ani
  • U-12 -varsta intre 11-12 ani

 

1
1
DA DA
DA DA
NU NU
DA DA
DA DA
NU NU
DA DA
DA DA
DA DA
DA DA
DA DA
DA DA
NU NU
NU NU

Map

B-dul Metalurgiei, nr.27 (langa Carrefour Grand Arena)
Bucuresti
Bucuresti
Sector 4
Poti vizualiza doar daca ai un cont
Poti vizualiza doar daca ai un cont
Trebuie sa fi inregistrat pentru a vedea acest camp
Trebuie sa fi inregistrat pentru a vedea acest camp
Trebuie sa fi inregistrat pentru a vedea acest camp
Cerere de inscriere