Romania OR

Drag marker to adjust its position

Filter by address

1407992400_cac7a82599f60c04c3f2a4dee1baa90c.png

 

 

Scoala de fotbal pentru copii si juniori “CHAMPION” a luat nastere din dorinta de a oferi copiilor posibilitatea de practica un sport de performanta in cele mai bune conditii posibile. Avand alaturi o echipa de profesionisti in domeniul fotbalului, cautam sa aducem langa noi copii dornici de afirmare ce pot tinde, de ce nu? catre marea performanta.

Scopul Scolii de fotbal “CHAMPION” este de a forma sportivi de performanta si de a-i promova atat la echipe de top din tara cat si din strainatate.

Unul din principalele noastre obiective este de a aduce si de a transmite copiilor placerea de a juca fotbal. Noi consideram ca pentru a putea face performanta in acest domeniu este nevoie in primul rand de placere, dupa care, alaturi de ambitie, dorinta si munca se poate realiza performanta.

Un alt obiectiv este de a oferi in permanenta copiilor conditii excelente, atat de pregatire (teren, baza sportive moderna, echipament sportive complet, mingi, etc.), cat si de cazare si scolarizare (cazare la hotel si scoala – pentru copiii veniti din afara Bucuresti-ului si nu numai, minim 3 mese pe zi, vitaminizare, recuperare, transport, etc.).

Obtinerea unor pozitii cat mai bune atat in campionat cat si in turneele desfasurate in tara si in strainatate reprezinta un alt obiectiv major al nostru.

Consideram comunicarea ca fiind unul din principalele aspecte ce asigura o dezvoltare rapida si sanatoasa a copiilor, iar ca urmare noi vom pune mare accent pe acest capitol atat in relatia cu copiii cat si in relatia cu parintii.
50
2
2010
100

Acest club va ofera urmatoarele avantaje:

DA DA
DA DA
DA DA
DA DA
DA DA
DA DA
DA DA
DA DA
DA DA
DA DA
DA DA
DA DA
NU NU
DA DA
DA DA
NU NU
DA DA
  • U-6 -varsta intre 5-6 ani
  • U-7 -varsta intre 6-7 ani
  • U-8 -varsta intre 7-8 ani
  • U-9 -varsta intre 8-9 ani
  • U-10 -varsta intre 9-10 ani
  • U-11 -varsta intre 10-11 ani
  • U-12 -varsta intre 11-12 ani
  • U-13 -varsta intre 12-13 ani

 

2
1
2
DA DA
DA DA
DA DA
DA DA
DA DA
DA DA
DA DA
NU NU
DA DA
DA DA
DA DA
NU NU
NU NU
NU NU
Str. Primo Nebiolo (fosta Str. Strandului) Nr. 2
Bucuresti
Bucuresti
Sector 1
Poti vizualiza doar daca ai un cont
Poti vizualiza doar daca ai un cont
Trebuie sa fi inregistrat pentru a vedea acest camp
Trebuie sa fi inregistrat pentru a vedea acest camp
Trebuie sa fi inregistrat pentru a vedea acest camp
Cerere de inscriere