Romania OR

Drag marker to adjust its position

Filter by address

sigla-chelsea.jpg

 

 

Chelsea Club Bucuresti este un club care promoveaza educatia prin sport. In acest sens promovam proiecte de atragere a copiilor (si nu numai) catre fotbal, catre miscare in aer liber. Valoarea si performantele sportive vin ca o rezultanta in timp a eforturilor comune -copii, parinti, club, antrenori, sponsori, finantatori, autoritati locale.

Scoala de fotbal Chelsea Bucuresti se adreseaza copiilor cu varste cuprinse intre 5- 14 ani. Selectia si antrenamentele, sunt conduse de antrenori de specialitate, licentiati UEFA si absolventi de facultati de educatie fizica si sport cu specializarea fotbal, care dau dovada de profesionalism, pregatind copii in vederea participarii la competitii.
Chelsea Club Bucuresti este un club sportiv organizat in baza legii Educatiei Fizice si a Sportului 69/2000, organizatie nonprofit, afiliata la federatiile de specialitate din cadrul ANTS. Scopul primordial al activitatilor noastre, este cel de promovare a sportului, a educatiei prin sport, petrecere a timpului liber, obtinerea de performante sportive, canalizare a energiei copiilor in scopuri constructive, de marire a performantelor in plan scolar, formare de caractere puternice pe care societatea noastra se poate baza.
Sectia de fotbal a clubului nostru isi propune selectia si pregatirea copiilor in vederea marii performantei, clubul asigurand conditii materiale si de pregatire :

Echipament sportiv;
O baza moderna de antrenament si de pregatire;
Terenuri moderne de antrenament si competitii;
Un teren sintetic acoperit si incalzit pe perioada rece;
Cantonamente de pregatire ;
Antrenori de specialitate;
Participarea la competitii diverse si inscrierea in campionate;
140
2004

Acest club va ofera urmatoarele avantaje:

DA DA
DA DA
DA DA
NU NU
DA DA
NU NU
DA DA
DA DA
NU NU
DA DA
DA DA
DA DA
NU NU
NU NU
DA DA
DA DA
NU NU
  • U-9 -varsta intre 8-9 ani
  • U-10 -varsta intre 9-10 ani
  • U-11 -varsta intre 10-11 ani
  • U-12 -varsta intre 11-12 ani
  • U-13 -varsta intre 12-13 ani
  • U-14 -varsta intre 13-14 ani
  • U-15 -varsta intre 14-15 ani
  • U-16 -varsta intre 15-16 ani
  • U-17 -varsta intre 16-17 ani

 

3
2
DA DA
DA DA
DA DA
DA DA
DA DA
DA DA
DA DA
NU NU
DA DA
DA DA
DA DA
NU NU
NU NU
NU NU
Bulevardul Tineretului nr2
Bucuresti
Bucuresti
Sector 3
Poti vizualiza doar daca ai un cont
Poti vizualiza doar daca ai un cont
Trebuie sa fi inregistrat pentru a vedea acest camp
Trebuie sa fi inregistrat pentru a vedea acest camp
Trebuie sa fi inregistrat pentru a vedea acest camp
Cerere de inscriere