Romania OR

Drag marker to adjust its position

Filter by address

SFI-logo.jpg

 

 

Scoala de Fotbal International Timisoara este un proiect privat,care ia nastere in toamna anului 2012. Suntem unul dintre putinele cluburi din Vestul Romaniei care pe langa rolul de a dezvolta,educa si initia copilul in Abecedarul fotbalului va avea si posibilitatea directa de a-si lansa propiile talente in fotbalul national dar mai ales international,ceea ce nu este la indemana oricui.

Metodele noastre de antrenament sunt metode care au fost aduse prin experienta directa acumulata de stafful tehnic in fotbalul din Romania si mai ales din fotbalul european dezvoltat si organizat in cele mai mici detalii,si nu sunt “metode YouTube”.Fiecare este liber sa aleaga ceea ce doreste,noi suntem cei care oferim metode deja testate si care au dat deja rezultate,nu facem experimente.
Noi formam jucatori,deci usa Scolii de Fotbal International este deschisa oricarui copil nascut intre anii 2001-2008,indiferent de calitatile care le poseda.
Ne distingem de alte cluburi prin faptul ca vom aloca,in timp,o mare parte din timpul nostru antrenamentelor individualizate(copii din propriul club dar si de la alte cluburi cu varsta intre 6-16 ani),antrenamente diferentiate in functie de postul pe care joaca respectivul jucator,antrenamente moderne aduse din fotbalul din Europa,menite sa dezvolte din punct de vedere tehnic si fizic jucatorul.Scoala de Fotbal Interantional este un proiect de viitor,termen mediu-lung,format din persoane profesioniste,cu experiente in fotbalul juvenil din Romania,dar mai ales din cel european Italia si Marea Britanie.Prin experienta acumulata in Europa de catre persoanele care se afla in componenta clubului,scoala de fotbal are posibilitatea de a lansa si a oferi sansa copiilor talentati din cadrul propiei scoli de fotbal sansa de a fi promovati la cluburi de elita din Italia si Marea Britanie.
60
2012

Acest club va ofera urmatoarele avantaje:

DA DA
DA DA
DA DA
NU NU
DA DA
NU NU
DA DA
DA DA
DA DA
DA DA
DA DA
DA DA
NU NU
DA DA
DA DA
DA DA
NU NU
  • U-6 -varsta intre 5-6 ani
  • U-7 -varsta intre 6-7 ani
  • U-8 -varsta intre 7-8 ani
  • U-9 -varsta intre 8-9 ani
  • U-10 -varsta intre 9-10 ani
  • U-11 -varsta intre 10-11 ani
  • U-12 -varsta intre 11-12 ani
  • U-13 -varsta intre 12-13 ani
  • U-14 -varsta intre 13-14 ani

 

2
2
DA DA
DA DA
DA DA
DA DA
DA DA
NU NU
DA DA
NU NU
DA DA
DA DA
DA DA
DA DA
NU NU
NU NU
Baza Sportiva BiArena /Calea Timisorii Nr.3,
Sanandrei
Timis
Poti vizualiza doar daca ai un cont
Poti vizualiza doar daca ai un cont
Trebuie sa fi inregistrat pentru a vedea acest camp
Trebuie sa fi inregistrat pentru a vedea acest camp
Trebuie sa fi inregistrat pentru a vedea acest camp
Cerere de inscriere